BIC TECHNO 6.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
481Chay TUDBERRY Oxford Sailing Club
3076Isaac LINES Toward Sailing Club
894Mia ADCOCK Academy Allstars
267Lauren GOODALL Bristol Corinthian Yacht Club - Axbridge Animals
3080Dominik WYLIE Clyde Windsurfing Club
3071Erin WATSON Loch Insh Monsters
974Galahad WISBEY Hythe Hotshots
200Dominic MEYLAN-STEVENSON Northampton Sailing Club
976Fiona ANDERSON Pugneys Pirates
3096Beth MICKEL Loch Insh Monsters
3045Paul HALLIWELL West Kirby Warriors
3065Andrew BROWN loch Insh Monsters
848Luca DOMINGUEZ Clyde Windsutrfing Club
Bic Techno 6.8 - 13 ENTRIES

BIC TECHNO 7.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
3063Thomas CAVE Grafham Water Sailing Club
9630Zara PETTS Hssc
597Eilidh HARDS Hythe And Saltwood Sailing Club
678Ella MILNE
3003Robin MCALLISTER Hollowell
464Jasper GEDDES Queen Mary
312Ben BARNWELL Qneen Mary Sailing Club
325James BARNWELL Qneen Mary Sailing Club
9984Graham BROWN East Kilbride
3008Joseph THOMPSON Pugneys Wakefield
299David LETT Northampton Saling Club
857Sarah JACKSON
861Zoe DIXON Oxford Sailing Club
585Lucy GRAYSTON Roseland Waveriders
9981Alexei MURPHY Bray Lake Manic Monkeys
Bic Techno 7.8 - 15 ENTRIES

OPTIMIST Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
5990James HALL Papercourt SC / Hisc
5704Bettine HARRIS Bristol Corinthian Yacht Club
6186Ellie DRIVER Barnt Green SC / Trearddur Bay SC
5791Drew GIBBONS Redesmere SC
6203Chloe FELTON Staunton Harold SC
5680William PANK Norfolk Broads Yacht Club
5927Toby ATHERTON Rlymyc / Gurnard SC
5962Rachael CROSS Barnt Green
6115Peter BADDELEY Burghfield / Hisc
6167Lorelei BATES Bowmoor
5800Maddie LEWIS Guernsey YC
5754Ben HUTTON-PENMAN Corinthian Otters
6070James HAMMETT Hisc/papercourt
6144Eleanor ELDER Bowmoor SC
6110Thomas DAWSON Pwllheli SC
5941Daniel WELLBOURN HESP Ogston SC
5292William JUKES-BENNETT Pwllheli / Llyn Brenig
5857Thomas BRYANT Cam Sailing Club
6154James BROSNAN WREN Dabchicks SC
5902Caitlin WEBSTER Sycsa/durleigh
4820Deborah HUGHES Upper Thames SC
5869Barty GRAY Bowmoor Sailing Club / Trearduur Bay Sailing Club
5505Sarah BIBBY Oxford SC
5849Ben WOOD Bowmoor
5594Matthew BECK Bowmoor SC
6228Phoebe ROBERTS Pwllheli SC
6088Emily HALL Cbyc
5620Matthew SHIRT Pwllheli SC
5736Oliver REYNOLDS Cbyc
6075Erin PEARCE Myc
5792Matthew LEARY Cbyc/mumbles
6021Callum DAVIDSON-GUILD Trearddur Bay Sailing Club
6049Hatty CAGE Bewl Valley SC
5766Arthur CONNOLLY Corinthian Otters
5688Benji DANIEL Papercourt
6180Henry CHANDLER Emsworth SC
6027Annabel WHELAN Psc
5970Alex LEWIS Cbyc
5896Gordon COGAN SIVARAJAN Clyde Cruising Club
5938Toby BENNETT Rlymyc
6165Jack LUCAS-CLEMENTS Hisc & Papercourt
6048Georgia BAKER Weir Wood SC
6120William TAYLOR Corinthian / Eyc
5236Bethany TAYLOR Corinthian / Eyc
6013Sophie DORRINGTON Weir Wood
6062Rebecca COLES Annandale
5977Stuart BEATTIE Loch Lomond SC
4705Ellen MORLEY Burnham Sailing Club
6005Harris CARTWRIGHT Loch Lomond Sailing Club
5681Sam KNEALE Cardiff Bay Yacht Club
5975Hannah TUCKER Burnham Sailing Club
5500Archie LECKIE Leigh And Lowton SC
5699Charlotte ROCKETT Bsc
5693Joshua DAVIES Bvsc
5811Douglas CALDER Burghfield
5414Harvey LEIGH Tbsc And Llsc
5285Dermot GANNON Burghfield
61898Cossie LEWIS Bosham
5748Sally LORIMER Warsash
5272Robbie FOWLER Loch Lomond Sailing Club
5870James GENT Rlymyc
5934Claire HOLLIDAY Loch Tummel/ Chanonry SC
6116Alice HANDLEY Papercourt SC
5413David ROSIE Helensburgh SC
5322Maisie HARKESS Bowmoor Sailing Club
6163Margaux WELCH Royal Lymington
6074Henry KERR Nairn SC
4341Hannah SCOTT Loch Venachar Sailing Club
5287Calum COOK Nairn Sailing Club
Optimist - 69 ENTRIES

RS FEVA XL Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
53Emma FOWLER
Heather SWORD
Loch Lomond Sailing Club
Loch Tummel Sailing Club
00062Elliott JONES
Iwan ROBERTS
Port Dinorwick
Portdinorwick
4974Victoria UPTON
Charlie KING
Exe Sailing Club
Exe Sailing Club
4361James SCOTT
Henry WHITE
Welsh Harp
Bewl Valley
4065George TARDREW
Rex FARRANT
Bewl
Bewl
4470Cristian EDMONDS
Rafe WATSON
Chew Valley Lake SC
Chew Valley Lake SC
1250Michael DENNIS
Milo GORDON
Baltic Wharf Sailing Club
Chew Valley Lake Sailing Club
4635Alaric BATES
Matt WALKER-MORECROFT
Bowmoor
Bowmoor
4888Caitlin HAMILTON
Amy BENNETT
Weir Wood Sailing Club
Weir Wood Sailing Club
4623Edward NORBURY
Charlie HUTCHINGS
Warsash
Warsash
5064Harry TUCKER
Emma Tardrew
Weir Wood Sailing Club
Bewl Sailing Club
4629Simon WALTON
Sebastian WALTON
Wwsc
Wwsc
453Harry BARKER
William SPURWAY
Bowmoor Sailing Club
Bowmoor
783David NUNN
Lucinda COTTERILL
Bowmoor SC
Bowmoor SC
3999Huw NUNN
Dominic COTTERILL
Bowmoor SC
Bowmoor SC
RS Feva XL - 15 ENTRIES

TOPPER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
46192Olivia JONES Cvlsc
47116Arabella SABBERTON Norfolk Broads Yacht Club
46231Matilda MATTHEWS Cbyc
44523Joseph DRAKE Waveney & Oulton Broad Yacht Club
47221Zac OREHAWA Clywedog Sailing Club
46578Alex WHITFIELD PYC/CBYC
44147Gabriel ABED Llandudno / Pwllheli
46396Freya CUMPSTY Chew Valley Lake SC
45710Wlliam COOK Hayling Island SC
44583Imogen CAGE-WHITE
47028Ewan GRIBBIN Paignton SC
46927Drew GIBSON Paignton Sailing Club
46895Luke GRIBBIN Paignton
45847Ellie HUTCHINGS Roadford Lake Sailing Club
44286Matthew BROWN Bowmoor
47388Jonathan WILSON Wimbleball Sailing Club
46927Drew GIBSON Paignton Sailing Club
46159Peter FREELAND Downs SC
46468Lewis HUMPHRIES Pevensey Bay
47021Conor LAMB Whitstable Yacht Club
47077Issie BRUTON Whitstable Yacht Club
45329Hugo HANSEN Cotswold SC
46424Ellen MCCARLIE County Antrim Yacht Club
47158Ciaran RANDERIA Hunts
46348Jack COLLIS Marconi & Walton And Frinton
47354Emma HARTLEY Parkstone Yacht Club
43973Luke MCILWAINE Newcastle Yacht Club
46938Charlotte WATSON Llyn Brenig
47341Harry PULFORD Llyn Brenig
47079Emma CRANE
42247Victoria COWAN Portchester
47338Natalie KELLEWAY Burghfield
46021Hannah ROBERTS Pwllheli SC
44381Ashley DEATON Royal Harwich Yacht Club
46023Anya HAJI-MICHAEL Redesmere
45440Rebecca BARRY Chester Sailing Club
32783Robbie PEACOCK Largs
45884Michael PLATT Bolton Sailing Club
44627Sam PLATT Bolton Sailing Club
47020Niamh HARPER Loch Tummel SC / Royal Tay YC
46736Zoe JAMES Papercourt SC
47230Stephen FINNEGAN Carlingford Lough Yacht Club
47083Conor QUINN Carlingford Lough Yacht Club
46572Matthew LECKIE Leigh And Lowton SC
47180Eleanor HENSLEY Royal Harwich Yacht Club
44443George GRAHAM Burwain Sailing Club
42670Iain DUNCAN West Lothian Sailing Club
45866Ethan DAWSON Bassenthwaite
47127Peter GILMORE Strangford Lough Yacht Club
45732Alice SMITH Papercourt
40740Katherine PARISH Stewartby Water SC
45488Abigail KIMBERLEY
47128Ollie DIXON Royal Harwich YC
46521Iain SWORD Loch Tummel Sailing Club
47343Anna STURROCK Loch Tummel SC/royal Tay YC
46064Oliver GOODHEAD South Staffs Sailing Club
43581Lewis SMITH Royal Forth Yacht Club
44777Stephanie WINGEATT Leigh And Lowton SC / South Windermere SC
45400Mara LYON Prestwick Sailing Club
36947Michael CARVER Hunts SC
46870Stanley CHICK Broadstairs Sailing Club
47182Imogen KEMP Poole YC
29641Angus KEMP Poole YC
40395Callum FORSYTH Largs Sailing Club
46981Thomas PLAYFORD Snettisham Beach Sailing Club
45152Alistair HIGGINS Loch Tummel SC
46875Harriet LEE Yeadon Sailing Club And Yorkshire Dales Sailing Club
47312James TULLEY Yorkshire Dales Sailing Club
47398Angus LAWSON East Lothian Yacht Club
47219Nina TILLEY Llandegfedd SC
46271Matthew COMFORT
46640Hannah COMFORT
46124Georgia KING Hollowell
44416Freddie CRANFIELD Hollowell Sailing Club
47124Adam ROWLATT Rutland
47101Izzy KING Hollowell
45353Joe ANSTEE Middle Nene
46388Rebecca TENNEY Pennine Sailing Club
46040James HOLLIS Bartley
44018Charlie TORDOFF-GIBSON Christchurch Sailing Club
35211George COLES Carsington Sailing Club
47069Jackson SMYTH Carrickfergus Sailing Club
45900Robbie LANGFORD Kielder Water Sailing Club
46Cori MCFARLANE Pdsc
47194Oliver JESSUP Parkstone Yacht Club
44954Rory COHEN Frampton-on-servern Sailing Club
47160Andrew MITCHELL Cayc
47085Tom RENNY Teifi Bc / Fishguard YC
Topper - 88 ENTRIES

WINDSURFER 4.5 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
884Kharis WAITE Academy All Stars
3009Ollie MULHALL Hollingsworth
3073Kate HATCHER Bristol Corinthian Yacht Club
3081Tom CUNNINGHAM Bewl Valley SC
99Zoe BASSETT Axbridge Animals
9967Izzy ADCOCK
3100Lowenna PENNY Roseland Wave Riders
3066Zara HORTON Academy Allstars
3094Benjamin TEMME Bewl Valley Sailing Club
Windsurfer 4.5 - 9 ENTRIES

WINDSURFER 5.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
3046Molly HOWELL Hollingworth Hunters
3002Libby RODGERS Axbridge Animals - Bristol Corinthian Yacht Club
530Ben TWEEDLE Emsworth SC/calshot Flyers
3012Joe PARROTT Siblyback Water Warriors
3030Mollie DENSLEY ROBINS Axbridge Animals
3093Maya WYLIE Clyde Windsurfing Club
3072Islay WATSON Lochinsh Monstars
3042Hugo THOMAS Queen Mary Sailing Club
9982Bethany HORSNELL Axbridge Animals - Bristol Corinthian Yacht Club
3059Jude NICOL Eastkilbride Eagles
9957Emma ASHMAN Oxford Sailing Club
3064Toby CAVE Grafham Water Sailing Club
3044Ella PEIRSON Oxford Sailing Club
Windsurfer 5.8 - 13 ENTRIES

If your name is not on this list, you have not completed all the 3 stages of the entry process. Please login into your account to finalise your entry

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • ET