Menu

 
 
 
Login

If you have already entered, you would have received a email with your entry form and login details. These can be used to edit your entry :

Entry ID

Password

Forgotten password?

Main ITCA site
 
 

SailRacer Online Entry

 
 

Entry List - Completed Entries

If your name is not on this list, you have not completed all the 4 stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry

TOPPER 4.2 Entries
CHAMPIONSHIP NUMBER NAME CLUB Sailing Age
69Elliott KUZYK Parkstone Yacht Club 17
169Tom BOOKER Chichester Yacht Club 20
181Izzie STYLIANIDES 18
278Freya CUMPSTY Chew Valley Lake SC 16
279Alex MCFARLANE Ccsc 18
300Eleanor HUTCHINGS Roadford Lake Sailing Club 18
536William COOK Papercourt SC 18
712Emma CRANE Bvsc 18
715Hannah STOWE Rutland SC 20
Topper 4.2 - 9 ENTRIES

TOPPER 5.3 Entries
CHAMPIONSHIP NUMBER NAME CLUB Sailing Age
0Amy LAMBERT Ldyc/nyc 22
1James TAYLOR Dwsc 19
2Matthew WALMSLEY Datchet Water Sailing Club 21
13Joanna BARRIE Annandale Sailing Club 22
14Nicola STAGG Bowmoor Sailing Club 20
19Joshua BELBEN Stokes Bay Sailing Club 21
23Issabella CARDU Spinnaker 23
27Joe BURFORD Fowey Gallants SC 22
31Nick HUMPHRIES Pevensey Bay 21
34Felix CROWTHER Qmsc 21
35Ella METHVEN 20
37Henry MARTINDALE South Windermere SC 21
40Georgia GRICE 21
41Daniel MARTIN Queen Mary Sailing Club 20
42Harri PAIN Cardiff Bay Yacht Club 19
46Katie DABSON Grafham Water Sailing Club 22
49Clive JACKSON Papercourt 45
50Carol DUGDALE Norfolk Broads Yacht Club 25
51Catherine BRUSHWOOD Haversham SC 21
52Amy BARR Hillhead SC 22
53Luke RAYNER Burton 20
58Martha OSMAN Oxfordshire Sailing Club 22
62James SKULCZUK Medway / Bewl 22
72Elizabeth TONES Nottingham 23
73Annabel JONES-LAURIE Tollesbury SC 23
75Henry MORLEY Rutland 21
76James CUNNISON Emsworth Slipper SC 24
79Alasdair HUMPHRIES Leigh & Lowton Sailing Club 25
81Cameron TWEEDLE Oxford SC / Rafsa 20
82Iona DIXON Docklands Sailing And Watersports Centre 20
84Chloe BUTTERWORTH Pwllheli Sailing Club 19
85Emily SMITH Papercourt 21
87Oliver SCOTT Docklands Sailing And Watersports Centre 22
88Harriet WARD Queen Mary Sailing Club 20
89William BIRCH-TOMLINSON Emsworth Slipper SC And Dovey YC 20
91Crispin BEAUMONT Bartley 20
92Kathryn WEBB Wimbledon Park Sailing Club 21
93Alexander DAVIES Leigh & Lowton Sailing Club. 22
97Callum DIXON Docklands Sailing And Watersports Centre 18
100Adam FULLER Alton Water S C Orwell Yacht Club 20
101 Frankie DICKENS Mumbles Yacht Club 21
104Hal SANDERSON Dittisham Sailing Club 20
105Guy BRACEY Carsingtom 21
107Francesca MURPHY Fishguard Bay 22
110Joe GIRLING Norfolk Broads YC 22
116Hugh BRAIDWOOD Beccles Asc 22
117Holly DABSON Grafham Water Sailing Club 21
121Erin BAILEY Shotwick Lake Sailing 20
123Annie STYLIANIDES 21
124Matthew BUTTERWORTH Pwllheli Sailing Club 23
127Sam JAMES Parkstone Yacht Club 20
129Samuel MCKAY 22
132Fraser GOODWIN Haversham Sailing Club 20
134James COOK Papercourt SC 21
135Ben SWYER Coniston And Ripon 22
137Kathryn MACRITCHIE Swsc 37
143Mitchell KNEALE Chester 21
146Ollie BATEHUP Bewl Valley Sailing Club 22
150Geoffrey SHERWOOD Hisc 21
151Daniel CROOK Cardiff Bay 21
155Katie BARRACLOUGH Burghfield 22
158Amelia HARPER Bosham Sailing Club 22
159Callum MITCHELL Oxford Sailing Club 21
162Huw WHITWORTH Datchet Water Sailing Club 23
166Tristan BECKETT Datchet Water Sailing Club 21
173Tom HOLE Chew Valley Lake Sailing Club 24
174James CHASTY Redesmere Sailing Club 21
176Aaron MURRAY Loch Earn Sailing Club 21
186Chloe BARR Hillhead SC 20
189Annie STAGG Bowmoor Sailing Club 23
190Lucy MEARNS Leigh And Lowton SC 20
192Alice FREEDMAN Cbyc 21
194Ross MCFARLANE Ccsc 22
196Karen GIBSON Oxford 50
199Megan BOORMAN Saundersfoot/neyland 19
200Jess HARDING Chew Valley Lake SC 21
201Archie DODWELL Cardiff Bay 21
205Max ROBINSON Oxford 22
207Kieran MCLEOD Llandegfedd 22
209Robert BOWLER Shotwick Lake Sailing Club 23
210Joseph DEBANKS Oxford Sailing Club 20
211Andrea GIBSON Wivenhoe 56
215Zak MORTON Rutland Sailing Club 20
221Matthew HODGES Papercourt 21
225Michael O'DRISCOLL Crawley Mariners Yatch Club 21
226Lawrence LOGAN Nottinghamshire County SC 21
232Ellie KING Emsworth Slipper Sailing Club 22
233Alice KIDD Bewl Valley 21
234Tobias SHAPTON Mumbles Yacht Club 21
237Sara DOUST Cardiff Bay Yacht 23
238Robbie ROBINSON Plymouth Youth Sailing/saltash SC 23
239George HAYNES Bewl Valley Sailing Club 20
240Imogen SMITH Bough Beech 23
251Thomas GOODBOURN Burghfield SC 22
252Ella CUDMORE Chew Valley Lake Sailing Club 21
253Elizabeth SHERWOOD Hisc 20
259James BOOKER Chichester Yacht Club 22
260Danielle ROWE Neyland Yacht Club 22
261Sam CHILTON Roadford Sailing Club 21
262Tom JEFFERY Burton SC 20
264Anna LUCAS-CLEMENTS Papercourt SC 22
267Angus COUPER Qmsc 23
269Giles KUZYK Parkstone Yacht Club 22
271James THOMAS Cbyc/llandegfedd 21
272Ben JENNINGS Rutland Sailing Club 19
273Tom ROWELL Castle Cove 22
275Charlotte GATTY Burwain Sailing Club 22
281Robin JONES Hykeham Sailing Club 23
283Luke BERRY Rutland Sailing Club 21
285Toby WOODINGS Carsington 21
288Richard BETTLES Tollesbury 21
289Rebekka THOMAS Cbyc/llandegfedd 23
290Cameron HARRIS Deben Yacht Club / Orwell Yacht Club 21
293Jack AITKEN Helensburgh Sailing Club 22
299Siena MONAGHAN Cardiff Bay YC 21
305James GUINAN Bala SC 20
308Hector GARDINER Banbury Sailing Club 21
317Lucy Harris Queen Mary 21
320Luke ROBERTSON 20
323Matt VENABLES Sutton 21
325Emily WHITE Castle Cove Sailing Club 22
328William THOMAS Teifi 21
330Lucy YEATES Leigh & Lowton SC 23
335Bex STOWE Rutland SC 22
336Georgina CLABBURN Rutland 22
343Ella WAPLES Corinthian Otters 23
344Hugh GUINAN Llangorse 22
347James WILLIAMS Shotwick SC 22
349Matthew STEPHENS Burghfield 21
352Samantha KIMBERLEY Spinnaker 21
353Mari DAVIES Clwb Hwylio Pwllheli 21
355Calum HEALEY Sutton SC 22
357Edward GILLESPIE Poole Yacht Club 23
359Jessica ANNETT Llangorse SC & Cbyc 24
362Nick DEVEREUX Budworth Sailing Club 20
365Dan VENABLES Sutton 21
370Daniel ARCHER Bewl Valley Sailing Club 23
373Thomas BOOCOCK Cardiff Bay Yacht Club 22
374Matthew FIRTH Datchet 22
377Mike HARDING Hollowell 21
387Tom METHVEN 23
391Hamish STREETER Hayling Island SC 20
392Ross WATKINS Chichester Yacht Club 20
394Edward CONNELLAN Middle Nene Sailing Club Thrapston 22
396Thomas WALLWORK Redesmere 19
419Aisling KELLER Ldyc/nyc 21
421Jack BRIEN Royal North Of Ireland Yacht Club / Ballyholme Yacht Club 22
505Chris BARNES Leigh And Lowton Sailing Club 22
506Elizabeth PARISH Stewartby Water Sailing Club 22
510Olivier GREBER Pevensey Bay Sailing Club 22
515Kae CLARK Helensburgh Sailing Club 22
518Angus FRANZ Papercourt SC 25
526Phoebe CONNELLAN Middle Nene Sailing Club Thrapston 20
531Teresa FRANZ Papercourt SC 20
535Josh CLARKE Minnis Bay 22
557Aled GODDARD Bala Sailing Club 21
559Danielle THOMAS Calshot Sailing Club / R,l,y,c, 25
562Joseph MULLAN Priory And Stewartby 20
568Tilly JAMES New Quay YC 21
569Chelsea JACKSON Llyn Brenig 22
577Niall HOUSTON Hisc/mrsc 22
578Rory HUMPHRIES Leigh & Lowton 21
579Gareth STAPLES-JONES Bolton 21
581Adam STONE Burghfield SC 21
583Jacob HUTCHINGS Roadford Lake Sailing Club 22
585Curtis MEARNS Leigh And Lowton SC 22
589Jamie PURCELL Redesmere 22
601Henry CUNNISON Emsworth Slipper SC 22
603Charlotte HOOPER Royal Burnham Yacht Club 22
606Stuart MOORE Hawley Lake 24
608David CLARK Shotwick Lake 23
609Steven CLAYTON Royal Harwich Yacht Club 24
611Christopher COWAN Portchester 23
613William TARN-CHAPMAN Nsc /drsc 21
615Myles JACKSON Llandegfedd SC 23
616Ben ROLFE Frampton On Severn 22
622Finn MURPHY Portishead 21
627James MAPLEY Felpham Sailing Club 22
634William BIRCHALL Hayling Island/papercourt 21
635Lottie HARLAND Burghfield Sailing Club 22
637Harry JANES Stewartby Water SC 22
642James GRUMMETT Burwain SC 19
645Bradley HILTON Rutland Sailing Club 24
647Rebecca CLARKE Papercourt 24
648Lawrence CLABBURN Rutland 20
652Tom BITTLE Fowey Gallants/ Roadford 22
655Freddie CHIDDICKS Alton Water SC 22
660James BOWLER Shotwick Lake Sailing Club 21
666Jamie CATCHPOLE Leigh & Lowton 22
669Christopher CHASTY Redesmere Sailing Club 24
670Luke COWLING Yeadon/yorkshire Dales 23
672Ariana NIELSEN-TIMMS Redesmere SC 23
676Daniel BUDDEN Redesmere S.c 20
681Nia CROCKFORD Sutton Sailing Club 21
683George HUNTER Haversham 20
688Katie WOOD Weir Wood Sailing Club 23
692Jennifer CANT Leigh & Lowton / Coniston 23
693Alice COOK Papercourt SC 23
695Edward HIGSON Frampton On Severn Sailing Club 21
696Nick WILLIAMS Frampton-on-severn SC 22
699Simon GEORGE Great Moor Sailing 21
700Ellie HITCHINGS Cvlsc 22
709Hamish MUNRO Spinnaker 19
713Marcus TRESSLER Middle Nene Sailing Club 20
721Sophia HARPER Bosham Sailing Club 20
723Penny WIESER Cam Sailing Club 23
724Gus DIXON Royal Harwich Yacht Club 21
727Bella FELLOWS Yealm Yacht Club & Pys 19
740Dean MALCOLM Largs Sailing Club 22
764Sophie OTTER Hollowell Sailing Club 20
777Tommi COODE Mumbles Yacht Club 21
782Jack SANDERSON Dittisham Sailing Club 22
Topper 5.3 - 212 ENTRIES

 
 
 

Powered by SailRacer.co.uk