If your name is not on this list, you have not completed all the 3 stages of the entry process. Please login into your account to finalise your entry

. Entries
0Scarlet DESORGHER Nottinghamshire County Sailing Club
0Lydia Joy HANDSLEY North Lincolnshire
0Joseph WILKINSON Covenham Sailing Club
00Joe TRINDER Stithians Watersports Centre
12345Alice BUTLER Rya
1365Jack PILKINGTON Pudnesy's & Hollingworth Lake
141Ben MCCANN Draycote Water / Pitsford
180Nathan ALLEN Emsworth
189Tom SKOULDING Queen Mary Sailing Club
191Toby WILLIAMS None Available Locally
224Marina ROUND Calshot Beach
258Guy WHALE
270Megan KRAFT Spray Sprites
281Toby CAVE Grafham Water Sailing Club
3003Harry SHARROCK Stanley Sailing Centre
3009Ollie MULHALL
3012Joe PARROTT Siblyback
3030Mollie DENSLEY ROBINS Bristol Corithians Yacht Club
3059Jude NICOL East Killbride Eagles
3066Zara HORTON Poole
3071Erin WATSON Loch Insh
3072Islay WATSON Loch Insh
3076Isaac LINES Toward Sailing Club
3086Elise CHANDLER Alton Water / Dabchicks
3090Charlotte MORRISON North Lincs And Humberside Sailing Club.
3093Maya WYLIE Clyde Windsurfing Club
3103Leonardo TAKIGUCHI Coquet
3107Lucy HOWELL Hollingworth Hunters
3109Daniel BEEDHAM north lincs sailing club
3110Thomas ANDERSON North Lincs Sailing Club
3114Josephine SPENCER Siblyback Water Warriors
3116Finn HAWKINS Polkerris
3120Louis MILES Spray Sprites
3121Anthony RAJECKI-DOYLE Pugneys
3138Josh LANE Queen Marys Sailing Club
3141Aaron HOBB Coquet
3145Lachlan ROSS Percuil Sailing Club
3157Edward WARTNABY The Watersports Academy
3157Julian TAIT Oxford Sailing Club
316Lowenna PENNY Roseland Wave Riders
3160Rafferty READ Oxford Sailing Club
3162Philip HEYWOOD Coquet Shorebase Trust, Amble
3163Jack STANNARD Rye Rebels
3167Nicholas PUGH Poole YC
3168William Henry RUSSELL North Lincs And Humberside Sailing Club
3172Ethan MOODY Oxford
3206Oliver TIERNEY Alton Water/ Dabchicks
3207Emily-Jane Eldred Queen Mary Sailing Club
3208Millie SEARLE Queen Mary Sailing Club
3209Zoe DAVIS Queen Mary SC
3210Zack CHANDLER Alton Water / Dabchicks
3230Ellie GIBSON Hssc
327Adam PHIPPS Polkerris Beach
339Patrick BOYCE Oxford Sailing Club
340Hugo THOMAS Queen Mary Sailing Club
341Molly HOWELL Hollingworth Hunters
360Andrew BROWN Largs SC And Loch Insh Watersports Centre
393Josh CAREY Pugneys
400Alysia GIBSON Hisc
411Tom CUNNINGHAM Bewl Valley SC
413Scarlett CROFT Roseland Waveriders
422Callum MORRIS Croft Farm
443Isabel LAWRENCE Oxford Sailing Club
504Zed SPENCER-MILNES Shotwick Lake Sailing
523Nicola WHITELEY Rya
527Billy ELLIS Covenham SC
530Ben TWEEDLE Emsworth Sailing Club
627Adam RAISTRICK Pugneys Pirates
666Jules SMYTH Warsash
734Kate HATCHER Bristol Corinthian Yacht Club
835Charlie BENNETT Pugneys
847Jonathan ASHWORTH Queen Mary Sailing Club
852Cameron GREEN Glossop Sailing Club
894Mia ADCOCK Poole
974Galahad WISBEY Hythe Hotshots
9857Joe WHIBLEY Glossop Sailing Club
988Izzy ADCOCK Poole
991Zoe BASSETT Bcyc
9957Emma ASHMAN Oxford Sailing Club
996Jeremy WHALE Polkerris
9962Ed SHARP Oxford Zoomers
. - 82 ENTRIES


Here you will find an overview of information you will be asked as part of the Squad application and acceptance process.

Applying for a squad

Accepting a place

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • UK Sport Lottery funded