Totals : 48 Entries

If your name is not on this list, you have not completed all the 4 stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry

JUNIORS-FEVA Entries
TEAM SAILORS CLUB
Ever HopefulJenny Smallwood
Sarah Jarman
Wlsc
Wlsc
Ever HopefulLauren Miles
Louise Hughes
Emsworth SC
Emsworth SC
Ever HopefulGeorgie Cage
Esther Fenton Jones
Wlsc
Wlsc
 
Port Dinorwic PiratesTom JOESBURY
Hugh EDWARDS
Port Dinorwic SC
Port Dinorwic SC
Port Dinorwic PiratesRowan EDWARDS
Alex JOESBURY

Port Dinorwic PiratesDaniel WHITLEY
Emlyn WILLIAMS

 
HelensburghCalum Wilson
Grace Laverty
Helensburgh
Helensburgh
HelensburghKae Clark
Cara Wilson
Helensburgh
Helensburgh
HelensburghCalum Rosie
David Abraham
Helensburgh
Helensburgh
 
Here Come The GirlsSarah NORBURY
Georgia Booth
Here Come The Girls
Here Come The Girls
Here Come The GirlsElla Stoggall
Hattie Ward
Here Come The Girls
Here Come The Girls
Here Come The GirlsJenny Cropley
Jemima Lawson
Here Come The Girls
Here Come The Girls
 
Sevenoaks School AEd Haynes
Dan Wilson
Sevenoaks School
Sevenoaks School
Sevenoaks School AGeorge Haynes
James Rudd Jones

Sevenoaks School AIssy Gordon
Sophie Jones

 
Lymington Oppie GirlsPippa Cropley
Hattie Rogers
Rlymyc
Rlymyc
Lymington Oppie GirlsElla Bennet
Charlotte Boyle

Lymington Oppie GirlsMille Boyle
Vita Heathcote

 
Ardingly Prep SchoolSimon Walton
Alice Ertyl
Ardingly Prep School
Ardingly Prep School
Ardingly Prep SchoolJames Scott
Sophie Lewis
Ardingly Prep School
Ardingly Prep School
Ardingly Prep SchoolHarry Tucker
Rory Gabriel
Ardingly Prep School
Ardingly Prep School
 
Parkstone ToppersNathaniel GORDON
Eloise WAKEFIELD
Parkstone YC
Parkstone YC
Parkstone ToppersOllie ALDRIDGE
Holly ALDRIDGE
Parkstone YC
Parkstone YC
Parkstone ToppersElli ALDRIDGE
Jay MARSHALL

 
South Staffs - JuniorsOliver Goodhead
Will Hawkins
South Staffordshire Sailing Club
South Staffordshire Sailing Club
South Staffs - JuniorsMeg Hicklin
Tom Howarth
South Staffordshire Sailing Club
South Staffordshire Sailing Club
South Staffs - JuniorsIzzy Leroux
Chloe Macaulay
South Staffordshire Sailing Club
South Staffordshire Sailing Club
 
ChesterMitchell KNEALE
Lloyd Roberts
Chester
Chester
ChesterEdward DOWNES
Penny DOWNES
Chester
Chester
ChesterJames WILLIAMS
Sam EVINGTON
Chester
Chester
 
Claires Court SchoolsJack Ward
Sam Clark
Claires Court Schools
Claires Court Schools
Claires Court SchoolsPatrick Donavon
Sammy Issacs-Johnson
Claires Court Schools
Claires Court Schools
Claires Court SchoolsCharle Pritchard
George Goss
Claires Court Schools
Claires Court Schools
 
BluefinMatt WHITFIELD
Gareth Viney
Penarth YC/cbyc
Penarth YC/cbyc
BluefinScott Wallis
James Taylor
Bluefin
Bluefin
BluefinFraser Woodley
Alex Cole
Bluefin
Bluefin
 
mirrorcleMatthew LULHAM-ROBINSON
Benjamin LULHAM-ROBINSON
Yeadon Otley & Yorkshire Dales SC
Yeadon Otley & Yorkshire Dales SC
mirrorcleMillie PUGH
Nick PUGH
Poole
Poole
mirrorcleRosie WATKINS
Madeleine WATKINS
Poole
Poole
 
Ty Bach DynamiteArchie DODWELL
James THOMAS
Cardiff Bay
Cardiff Bay
Ty Bach DynamiteJames Dando
Merrrick Stanley
Cardiff Bay
Cardiff Bay
Ty Bach DynamiteWilliam Thomas
Harri Pain
Teifi Boat Club
Teifi Boat Club
 
Cardiff Bay Yacht ClubSam THOMAS
Sam Viney
Cardiff Bay Yacht Club
Cardiff Bay Yacht Club
Cardiff Bay Yacht ClubJemma Viney
Nia Berry
Cardiff Bay Yacht Club
Cardiff Bay Yacht Club
Cardiff Bay Yacht ClubMatt Viney
Huw Nunn
Cardiff Bay Yacht Club
Cardiff Bay Yacht Club
 
Norwich SchoolOliver CHAPMAN
Alex Simpson
Norwich School
Norwich School
Norwich SchoolPoppy WOODCOCK
Jazmine Butcher
Norwich School
Norwich School
Norwich SchoolPeter Morris
Oliver Hazell
Norwich School
Norwich School
 
West Kirby EaglesMax DUNLAP
Hettie DUNLAP
West Kirby Sailing Club
West Kirby Sailing Club
West Kirby EaglesHenry HUGHES
James COLQUITT

West Kirby EaglesOctavia OWEN
Hugo OWEN

 
West Kirby OspreysHollie MARSTON
Amber RIGGS
West Kirby Sailing Club
West Kirby Sailing Club
West Kirby OspreysAlex COLQUITT
Ella MARSTON

West Kirby OspreysRuby RIGGS
William QUARK

 
NSSA FevasSarah Alcock
Michael Whiteside
NSSA
NSSA
NSSA FevasTom Charter
Rebecca Alcock
NSSA
NSSA
NSSA FevasBobby Martin
Michael Carver
NSSA
NSSA
 
Spinnaker Flying ShrimpsMilo Gill-Taylor
Josh Atherton
Spinnaker SC
Spinnaker SC
Spinnaker Flying ShrimpsJo Burns
Ross Banham
Spinnaker SC
Spinnaker SC
Spinnaker Flying ShrimpsRobbie King
Will Bedford

 
teamextremeRyan ORR
Alex PLATT
Lymington YC
Lymington YC
teamextremeDavid LABROUCHE
James CLEMETSON
Dabchicks SC
Dabchicks SC
teamextremeKaryna MANUEL
Mimi EL KHAZINDER
Welsh Harp SC/Royal Lymington YC
Welsh Harp SC/Royal Lymington YC
 
Maidenhead Sailing Club YouthChris Hudson
Jordan GILES
Maidenhead Sailing Club Youth
Maidenhead Sailing Club Youth
Maidenhead Sailing Club YouthRichard Russell
Harris Maidment

Maidenhead Sailing Club YouthIan Stone
An OTHER

 
Oxford PiratesAshley Robathan
Mathew Robathan
Oxford Sailing Club
Oxford Sailing Club
Oxford PiratesJoe De Banks
Sam Hayes
Oxford Sailing Club
Oxford Sailing Club
Oxford PiratesCallum Mitchell
Magnus Gregory
Oxford Sailing Club
Oxford Sailing Club
 
Parkstone LasersOllie LAUSTE
Ella COTTON
Parkstone Yacht Club
Parkstone Yacht Club
Parkstone LasersJamie TAYLOR
Tba TBA
Parkstone Yacht Club
Parkstone Yacht Club
Parkstone LasersTba TBA
Tba TBA

 
Juniors-Feva - 24 ENTRIES

YOUTHS-FIREFLY Entries
TEAM SAILORS CLUB
WOSC WARRIORSMoira THRESHER
Emily Herridge
West Oxfordshire Sailing Club
West Oxfordshire Sailing Club
WOSC WARRIORSOliver Burrows
Thomas Renwick
West Oxfordshire Sailing Club
West Oxfordshire Sailing Club
WOSC WARRIORSEmmanuelle Nairac
Alex Howe
West Oxfordshire Sailing Club
West Oxfordshire Sailing Club
 
Oakham School AOakham A Oakham A
Oakham A Oakham A
Oakham School
Oakham School
Oakham School AOakham A Oakham A
Oakham A Oakham A
Oakham School
Oakham School
Oakham School AOakham A Oakham A
Oakham A Oakham A
Oakham School
Oakham School
 
Oakham School BOakham B Oakham B
Oakham B Oakham B
Oakham School
Oakham School
Oakham School BOakham B Oakham B
Oakham B Oakham B
Oakham School
Oakham School
Oakham School BOakham B Oakham B
Oakham B Oakham B
Oakham School
Oakham School
 
Hayling/TorbayOwen Bowerman
Robert Masterman
Hayling/torbay
Hayling/torbay
Hayling/TorbayRobert Loveridge
Emma Loveridge
Hayling/torbay
Hayling/torbay
Hayling/TorbayMorgan Peach
Robert Baddeley
Hayling/torbay
Hayling/torbay
 
HelensburghAli Gray
Alan McIntosh
Helensburgh
Helensburgh
HelensburghRoss Stanley White
Rory Kilgore
Helensburgh
Helensburgh
HelensburghAndrew Mitchell
Lindsay Johnstone
Helensburgh
Helensburgh
 
Sevenoaks School ARob Laurenson
Jack Colquitt
Sevenoaks School
Sevenoaks School
Sevenoaks School AImogen Smith
Flora Donald
Sevenoaks School
Sevenoaks School
Sevenoaks School ABen Moverley Smith
Fred Best
Sevenoaks School
Sevenoaks School
 
Sevenoaks School BMichael Forward
Nic Yau
Sevenoaks School
Sevenoaks School
Sevenoaks School BWill Bilton
Robbie Edwards
Sevenoaks School
Sevenoaks School
Sevenoaks School BIsla Stevens
Alex Bullock
Sevenoaks School
Sevenoaks School
 
Ardingly College ARory DAVIS
Oscar Baker
Ardingly
Ardingly
Ardingly College ARory Gilespie
Charlie Bayne
Ardingly College A
Ardingly College A
Ardingly College AJustus Mueller
Philip Uebis
Ardingly College A
Ardingly College A
 
Ardingly College BAndreas Colucci
Philip Binns
Ardingly College B
Ardingly College B
Ardingly College BOliver Waring
Becky Robinson
Ardingly College B
Ardingly College B
Ardingly College BThomas Beaven
Meghan Shears
Ardingly College B
Ardingly College B
 
Dev Squad + OllieSyd MCLEAN
Stefan WARD
Hayling Island Sailing Club
Hayling Island Sailing Club
Dev Squad + OllieJoseph PHILO-POWELL
Oliver MUSGROVE
Mersea
Mersea
Dev Squad + OllieCiara Berry
Lucy Best
CBYC
CBYC
 
South Staffs Sailing ClubSam Blocksidge
CONNIE HICKLIN
South Staffordshire Sailing Club
South Staffordshire Sailing Club
South Staffs Sailing ClubAlistair Macaulay
Emily Cole-Evans
South Staffordshire SC
South Staffordshire SC
South Staffs Sailing ClubEleanor Davies
Alison Norbury
South Staffs Sailing Club
South Staffs Sailing Club
 
CadetKatie BARR
Charlie Barr
otters
otters
CadetAmir JANNATY
Matt Sim
South Cerney
South Cerney
CadetAndy SMITH
Tba TBA
Royal Lymington / Frensham Pond
Royal Lymington / Frensham Pond
 
NSSA YouthsKieran Graham
Catherine Grant
NSSA - South Tyneside
NSSA - South Tyneside
NSSA YouthsDavid Robertson
Brendan Donnelly
NSSA - South Tyneside
NSSA - South Tyneside
NSSA YouthsPatrick O'Neill
Elizabeth O'Neill
NSSA - South Tyneside
NSSA - South Tyneside
 
Spinnaker PiratesTarra Gill-Taylor
Toby Morsley
Spinnaker SC
Spinnaker SC
Spinnaker PiratesCraig Dibb
Annabel Vose
Warsash
Warsash
Spinnaker PiratesHarry Derbyshire
Matt Wallis
emsworth sc
emsworth sc
 
Norwich SchoolCharles TALBOT
Jonas Osborn
Norwich School
Norwich School
Norwich SchoolWilliam JONES
Tom James
Norwich School
Norwich School
Norwich SchoolGabriel WRENN
Tom Hammond
Norwich School
Norwich School
 
West Kirby YouthsSophie SHEPHERD
Tba TBA
West Kirby Sailing Club
West Kirby Sailing Club
West Kirby YouthsCameron DOUGLAS
Sarah LOMBARD

West Kirby YouthsBen ROBINSON
Charlie FITZGERALD

 
Royal Grammar School Sailing ClubRoyal Grammar School Royal Grammar School
Royal Grammar School Royal Grammar School

Royal Grammar School Sailing ClubRoyal Grammar School Royal Grammar School
Royal Grammar School Royal Grammar School

Royal Grammar School Sailing ClubRoyal Grammar School Royal Grammar School
Royal Grammar School Royal Grammar School

 
VariousRebekka THOMAS
Myles Jackson
Cbyc/llandegfedd
Cbyc/llandegfedd
VariousMorgan DIBB
Sara Doust
Warsash
Warsash
VariousJosh Davies
Jake Davies
Nefyn
Nefyn
 
Magdalen College School 1Magdalen 1 Magdalen 1
Magdalen 1 Magdalen 1
Magdalen College School SC
Magdalen College School SC
Magdalen College School 1Magdalen 1 Magdalen 1
Magdalen 1 Magdalen 1
Magdalen College School SC
Magdalen College School SC
Magdalen College School 1Magdalen 1 Magdalen 1
Magdalen 1 Magdalen 1
Magdalen College School SC
Magdalen College School SC
 
Magdalen College School 2Magdalen 2 Magdalen 2
Magdalen 2 Magdalen 2
Magdalen College School SC
Magdalen College School SC
Magdalen College School 2Magdalen 2 Magdalen 2
Magdalen 2 Magdalen 2
Magdalen College School SC
Magdalen College School SC
Magdalen College School 2Magdalen 2 Magdalen 2
Magdalen 2 Magdalen 2
Magdalen College School SC
Magdalen College School SC
 
Rutland RaidersEdward ASHWORTH
Alex Litt
Rutland Sailing Club
Rutland Sailing Club
Rutland RaidersTom Evill
Calum Terry

Rutland RaidersHenry Morley
Charlie Jeans

 
Almost ReadyKieran Hill
Will SELLERS

Almost ReadyJamie DIAMOND
Freddie CHIDDICKS

Almost ReadyTom WILLIAMS
David Clark

 
420 TeamAnnabel CATTERMOLE
Bryony BENNETT-LLOYD
Bury Lake
Bury Lake
420 TeamTbc TBC
Tbc TBC

420 TeamTba TBA
Tba TBA

 
Forty TwoJamie PROFFITT
Anna Davies
FGSC
FGSC
Forty TwoNick Sutton
Gillian Makepeace
Corinthian Otters
Corinthian Otters
Forty TwoWill KENNEDY
Joe Chadwick
FGSC
FGSC
Youths-Firefly - 24 ENTRIES

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • ET