Totals : 215 Entries
4.5 OPEN Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
1234Jack SMITH Reservoir Dogs T15, Llandegfedd
861Zoe DIXON Oxford Sailing Club
9906Marina ROUND Calshot Flyers
9934Joshua CROFT Roseland Waveriders
9964Mia ADCOCK Academy Allstars
9969Jack BASSETT Croft Farm Flyers
9972Alice READ Oxford Sailing Club
9973Joe WYCHE Sandbanks Academy All Stars
9981Alexei MURPHY Bray Manic Monkeys
9985Dominic COLWELL-HECTOR Axbridge Animals
9987James HATCHER Bcyc
4.5 OPEN - 11 ENTRIES

5.8 OPEN Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
585Lucy GRAYSTON Roseland Waveriders
608Ana BERKLEY Durleigh Sailing Club
934Ross WARREN Roseland Waveriders
934Rachel HORTON Academy Allstars Poole
984Nick SYLVESTER Roseland Wave Riders
9916Flora TODD Oxford Sailing Club
9918Georgina SAVAGE Bcyc
9919Ben MARSHALL Llandegfedd SC
9844Ella MILNE Academy Allstars
5.8 OPEN - 9 ENTRIES

BIC TECHNO 6.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
1661Lou BROWN South West Windsurfing
309Fynn PAGE Croft Farm
459Morgan ROBINSON Llandegfedd
9902Sebastian ROUND Calshot Flyers
9908Lucy TAYLOR Calshot
9917Isabelle SAVAGE Bcyc
9946Daniel WILSON
9947Emma WILSON
9983Alex PARKER Oxford Sailing Club
9993Joe COOKE Roseland Waveriders
BIC TECHNO 6.8 - 10 ENTRIES

BIC TECHNO 7.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
155Sebastian COOPER Sw Windsurfing/whitefriars
684Ludo FRENCH Academy Allstars
865Adam GRAYSTON Roseland Waveriders
935Joe BARNES Bcyc (axbridge)
9912Alexander SAVAGE Bcyc
9924Ben BULSON Croft Farm
997Zach BRUBERT Wpsna
BIC TECHNO 7.8 - 7 ENTRIES

LASER 4.7 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
118622Coco NEWTON Aldeburgh Yacht Club
125898Arthur BANKS Wimbleball Sailing Club
128749Thomas WILLIAMS Shotwick SC
130583Verity HOPKINS Weir Wood SC
133257Lois BAKER Swanage Sailing Club
136198Steph HARDING Hollowell
136613Chris WHITE Beaver Sailing Club
138168Anthony PARKE
141406Beth DOOLEY Swanage Sailing Club
144154Theo PATRICK Goring Thames Sailing Club
156351Ben HOLMES Saillaser
156430Olivia BURT Royal Lymington YC
162758Ben ROLFE Frampton On Severn
163361William LOCKETT Barnt Green
167966Matt LUNT Swanage Sailing Club
168420Martha RHODES Middle Nene SC
169214Ollie SELLERS Bowmoor
172598Emily CONDIE Swanage
174428Sarah REED Goring Thames Sailing Club
174943Charlie TAYLOR Goring Thames Sailing Club
175620Johanna ASPLUND Guernsey Yacht Club
175825Abigail TANGUY Guernsey Yacht Club
176320Petter BARRENG Gwsc
176814Megan BACKHOUSE Beaver SC
176839Lottie HARLAND Burghfield Sailing Club
179728William WILSON Restronguet SC
180982Sam WHALEY Swanage Sailing Club
183201Matthew HALL Spinnaker
184130Joseph PHILO POWELL Dabchicks Sailing Club
185597Matthew RHODES Middle Nene SC
185630Charlie WOOD Bowmoor
186892Oliver SMITH Llandegfedd SC/cbyc
188591Ellie CUMPSTY Chew Valley Lake SC
189138Bradley MCLAUGHLIN Royal Lymington/royal Victoria Yacht Club
193247Will SELLERS Bowmoor
193464Linnea BARRENG Grafham Water SC
195110Daniel WIGMORE Middle Nene
195118Tom JOESBURY Grsford/budworth
195158Rachel TILLEY Llandegfedd
195294William MASSEY Grafham Water S C
196171Dan BULLOCK Burghfield
196912Kieran HILL SCaling Dam
197631Ross MACKLEY R. Lym. YC
197633William BATT Portland Sailing Club
197634Connor CLARK-SHORT Sail Laser
197635Emily WHITE Saillaser
197705Megan O'BRIEN Hollowell
197899Alistair GOODWIN Haversham Sailing Club
197916Ian STONE Maidenhead Sailing Club
198202Ailsa MUSKETT Royal Lymington Yacht Club
198827Hannah MUSKETT Royal Lymington Yacht Club
198882Freddie VERBURGT Papercourt SC
198903Oliver REIFF-MUSGROVE Chipstead SC
201967Freddie COOPER Gurnard S.c.
5774Fionn OFARRELL Wsc, Rlyc
191701Robert DYER
164995Alexander ROWE-JONES Goring Thames Sailing Club
LASER 4.7 - 57 ENTRIES

MIRROR Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 64215Lisa MAYCOCK
Eleanor DENHAM
Littleton Sailing Club
Littleton Sailing Club
GBR 70280Alice TAYLOR
Patrick TAYLOR
Itchenor Sailing Club
Itchenor Sailing Club
GBR 70347Anna WATKINS
Harriet WATKINS
Poole Yacht Club
Poole Yacht Club
GBR 70520Katie DAVIES
Gemma KEERS
Itchenor Sailing Club
Itchenor Sailing Club
GBR 70538Clare PETERSON
Millie MOSS
Itchenor SC
Itchenor SC
GBR 70564Kim MAY-PAPAILIOU
Amy SPARKS
Poole YC
Poole YC
GBR 70575Hugo MOSS
Benedict HEBER
Itchenor S C
Itchenor S C
GBR 70582Rosie WATKINS
Madeleine WATKINS
Poole Yacht Club
Poole Yacht Club
GBR 70631Isabel DAVIES
Julia EASTAUGH
Itchenor Sailing Club
Itchenor Sailing Club
GBR 70639Joanna KALDERON
Imogen PUDNEY
Itchenor
Itchenor
GBR 70730Grace YEOMAN
Annabel FISK
Itchenor Sailing Club
Itchenor Sailing Club
MIRROR - 11 ENTRIES

OPTIMIST Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
4636Jacob FARREN-PRICE Warsash SC
4758Thomas LEES Guernsey Yacht Club
4793Alex KING Warsash SC
4976Jennifer LORIMER Warsash
5027David RAIMBAULT St Catherines Sailing Club
5058Edward RICHARDSON Emsworth Sailing Club
5080Joe WOODLEY Burghfield
5253Charlotte BOYLE Rlyc
5258Dermot GANNON Burghfield
5285Fraser WOODLEY Burghfield
5368Emelia( Milly) BOYLE Rlyc
5390Grace SUMMERS Emsworth Sailing Club
5423Sam PEARCE Burghfield
5471Jack MITCHELL Hisc
5496Jessie MAIN Warsash SC
5498Alistair LAWRENCE Warsash Sailing Club
5503Edward CURRAN Burghfield
5505Alex BIBBY Oxford Sailing Club
5510Hanna BRANT Burghfield
5537Eloise TANGUY Guernsey Yacht Club
5547Robbie KING Warsash SC
5560James EADY Rlym YC
5577Jonathan TAIT R Lym YC
5588Niamh GANNON Burghfield
5590Sarah JARMAN Rlymyc
5591Fenella BENNETT Royal Lymington Yacht Club
5596Cameron ALLEN Emsworth SC
5619Oliver TAIT R Lym YC
5628Tom REID Rlymyc
5629James EALES Rlyc
5644Joshua BELBEN Stokes Bay Sailing Club
5655Piers NICHOLLS Hayling Island
5665Clark RUTTER Emsworth Sailing Club
5731Vita HEATHCOTE R.lym.y.c.
5748Sally LORIMER Warsash
5756Sophie HEMPSELL Bosham SC
5764Isabelle Sara WELCH Gurnard Club (rlyc Pending)
5765Nathan ALLEN Emsworth SC
5780William BEDFORD Spinnaker
5786Saskia TAYLOR Spinnaker
5800Phoebe LEWIS Guernsey YC
5805Scott WALLIS Spinnaker Club
5811Matthew THORNTON Burghfield
5815Rhiannon FLACK Spinnakersc/rlym YC
5816Pippa CROPLEY Lymington
5817Jenny CROPLEY Lymington
5830Sam TWEEDLE Emsworth Sailing Club
5833Ryan ORR Rlyc
5844Joseph BURNS Spinnaker SC
5870Emily GENT Rlymyc
5877Sophie HERITAGE R Lym YC
588George FORD Hisc
5883Max MOYLES Royal Lymington
5885William HEATHCOTE R.lym.y.c.
5892Toby BENNETT Royal Lymington Yacht Club
5926Josh ATHERTON Rlyc / Gurnard SC
5927Dan ATHERTON Rlyc / Gurnard SC
5928William HERITAGE R Lym YC
5938Milo GILL-TAYLOR Spinnaker
5949Clementine THOMPSON Guernsey Yacht Club
5982Mimi EL-KHAZINDAR Royal Lymington Yacht Club
5994Jessica JARMAN Warsash SC
6001Sam CROSBY Guernsey Yacht Club
6002Poppy RICKARDS Guernsey Yacht Club
6016Max CLAPP Royal Southern Yacht Club
6017Hattie ROGERS Royal Lymington Yacht Club
6026Josh VOLLER Burghfield SC
6045Oliver MORRELL Royal Lymington Yacht Club
OPTIMIST - 68 ENTRIES

TOPPER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
33527Carrie CUSHION Poole Yacht Club
33984Brendan WOOD Emsworth Slipper Sailing Club
37200Caitlin TWEEDLE Oxford Sailing Club
42357Sophia HARPER Bosham Sailing Club
42838Freya CUMPSTY Chew Valley Lake S.c.
44551Cameron TWEEDLE Oxford Sailing Club
44584Georgina HOUSTON Mengeham Rythe / Hayling
44586James MAPLEY Felpham Sailing Club
44608Elsa ROBINSON Oxford
44673Danielle THOMAS Calshot / Royal Lym .y.c.
44869Amelia HARPER Bosham Sailing Club
44882Eleanor GILLESPIE Poole Yacht Club
45180Issabella CARDU Spinnaker
45283Joanne ARNELL Christchurch
45491Joseph DEBANKS Oxford Sailing Club
45492Martha OSMAN Oxford
45530Chloe BARR Lossc
45655Alex MCFARLANE Oxford Sailing Club
45718Christopher COWAN Portchester Sailing Club
45836Elliott KUZYK Parkstone Yacht Club
45922Sam BARKER Castle Cove
46152Edward GILLESPIE Poole Yacht Club
46175William BIRCH-TOMLINSON Emsworh Slipper SC And Dovey YC
46214Elizabeth SHERWOOD Hayling Island Sailing Club
46216Niall HOUSTON Mengeham Rythe / Hayling
46437Tristan BECKETT Datchet Water Sailing Club
46448Thomas GOODBOURN Burghfield SC
46625Matthew STEPHENS Burghfield
46679Alexander SCHUSTER-BRUCE Parkstone Yacht Club
46689Martin ALDRIDGE Parkstone Yacht Club
46693Nathaniel GORDON Parkstone YC
46698Ellie ALDRIDGE Parkstone Yacht Club
46699Adam STONE Burghfield SC
46720Hamish MUNRO Spinnaker
46736Ellie KING Emsworth Slipper Sailing Club
46788William VAN WINGERDEN Christchurch Sailing Club
46800Henry CUNNISON Emsworth Slipper
46801Max ROBINSON Oxford
46835Ross MCFARLANE Oxford Sailing Club
46852Geoffrey SHERWOOD Hayling Island Sailing Club
46937Tom ROWELL Castle Cove
43087Callum MITCHELL Oxford Sailing Club
TOPPER - 42 ENTRIES

If your name is not on this list, you have not completed all the stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • RYA Junior Squads