Totals : 62 Entries
CADET Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 7280Katherine SELFE
Tba TBA
Stone Sailing Club
GBR 7658Annabel FOX
Ellie WALTON
Draycote
Draycote
GBR 8370Joe BARR
Jake TERRY
Corinthian Otters
Corinthian Otters
GBR 8420Harriet AYRE
Jonathan VAN INGEN
Stone SC
Stone SC
GBR 8421Charlie LINSELL
Daisy Collingridge
Waldringfield SC
Waldringfield SC
GBR 8571Lucy TERKELSEN
Lainey TERKELSEN
Stone Sailing Club
Stone Sailing Club
GBR 8844Nick SUTTON
Scarlett ANDERSON
Corithian Otters
Corinthian Otters
GBR 9027Sam BARR
Ben BARR
Corinthian Otters
Corinthian Otters
GBR 9029George WARRINGTON
Ben WARRINGTON
Thorpe Bay Yacht Club
Thorpe Bay Yacht Club
9083Jack SHORTER
Shaun Scarsbrook
Corinthian Otters
GBR 9180Alex PAGE
Richard TOWNLEY
Alton Water Sailing Academy
Alton Water Saling Academy
GBR 9207Josie GUMMER
Aaron CHADWICK
Fishers Green
Fishers Green
GBR 9317Joseph CHADWICK
Nicholas LATHAM
Fisher's Green SC
Fisher's Green SC
GBR 9369Sam YALE
Robert KEEN
Waldringfield
Waldringfield
GBR 9388Sophia COCKELL
Tianna COCKELL
Draycote
Draycote
GBR 9636Alex WARRINGTON
Laura LLOYD
Thorpe Bay Yacht Club
Thorpe Bay Yacht Club
CADET - 16 ENTRIES

OPTIMIST Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
4270Rhiannon WILLIAMS Royal Corinthian Yacht Club
4437Luke CAHALANE Corinthian Otters
4720James GRANT Alton Water
4820Deborah HUGHES Upper Thames SC
5210Matthew BRAYBROOK Bsc/otters
5262Thomas JAYASEKARA Corinthian Otters
5308Fiona MULCAHY Aldeburgh YC
5324Louis BRAND Corinthian Otters
5328Robert MAIN Royal Corinthian Yacht Club
5343David LABROUCHE Dabchicks Sailing Club
5361Matthew JAYASEKARA Corinthian Otters
5374Scott ELLIS Corinthian Otters
5375Colette BACON Corinthian Otters
5467Harriet PHILO POWELL Dabchicks Sailing Club
5502Alistair GRANT Alton Water
5730Billy JOHNSON Norfolk Broads Yacht Club
5751William KNATCHBULL Great Moor Sailing Club
5799Emily KING Norfolk Broads Yacht Club
5913Kathryn HUTTON-PENMAN Corinthian Otters
6000Arthur BROWN Royal Burnham Yacht Club
6009Louise HUGHES Upper Thames SC
OPTIMIST - 21 ENTRIES

TOPPER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
0Stirling TAYLOR Burnham Sailing Club
35933Richard BETTLES Tollesbury
42575Daniel BULL Rollesby Broad
42804Penny WIESER Cam Sailing Club
43183Harry JANES Stewartby
44094Cameron HARRIS Deben Yacht Club / Alton Water Sailing Center
45362Catherine BRUSHWOOD Haversham SC
45433George HUNTER Haversham
45521Adam FISHER Emberton Park SC
45571Angus DIXON Rhyc/asc
45586Adam FULLER Orwell Yacht Club And Alton Water Sports Club
45699Simon GEORGE Gmsc
45801James HUTTON-PENMAN Corinthian Otters
45823Tim LE COUILLIARD Aldenham SC
46000Holly DABSON Grafham Water
46076Charlotte HOOPER Royal Burnham Yacht Club
46090Annie STYLIANIDES Stewartby Wsc
46278Michael JOPLING Deben Yacht Club
46576Ella WAPLES Corinthian Otters
46709Izzie STYLIANIDES Stewartby Wsc
46735Freddie CHIDDICKS Alton Water SC
46768Hugh BRAIDWOOD Beccles Amateur Sailing Club
46939Joseph MULLAN Priory
46961Katie DABSON Grafham Water
999Jack COLLIS Walton & Frinton Y C & Marconi S C
TOPPER - 25 ENTRIES

If your name is not on this list, you have not completed all the stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • RYA Junior Squads