Totals : 77 Entries
4.5 OPEN Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
0Fiona ANDERSON Pugneys Pirates
0Joshua CAREY Pugney's Pirates Wakefield
000Arran HOLMAN Hollowell
9948Lydia HOWLEY Northampton Watersports Centre - Pitsford
9959Jack BRAMLEY North Lincs Sailing Club
9962Dominic MEYLAN-STEVENSON Pitsford Pirates
4.5 OPEN - 6 ENTRIES

5.8 OPEN Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
0Oliver ANDERSON Pugneys
0Charlotte RUTTER West Kirby Warriors
0Isaac BRADLEY-BAKER West Kirby Warriors
0Matthew CAREY Pugney's Pirates Wakefield
118Harry DAVIS N. Lincs
504Zed SPENCER-MILNES Shotwick Lake SC + Manley Mere T15
814Sarah LABOURNE North Lincs
9688Alice BUTTS Northampton Sailing Club Pitsford
9842Jack LENNON Nl&hsc
9923Georgia Leigh JONES West Kirby Warriors
5.8 OPEN - 10 ENTRIES

BIC TECHNO 6.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
466Cameron COGHILL Notts County
714Emily HALL Ncsc
808Robert GRIFFITHS North Lincs & Humberside SC
821Ruben LANSLEY North Lincs And Humberside Sailing Club
874Joseph PATRICK Pitsford
885Jacob NEWTON North Lincs
922Jed DAVIS N. Lincs
980Lewis MAY Northlincs
982Jordan Phillip HOWRAM North Lincs
9857Sarah JACKSON Teamastbury
9961Adam MEYLAN-STEVENSON Pitsford Pirates
9978Charlie GILBERT Pitsford
BIC TECHNO 6.8 - 12 ENTRIES

BIC TECHNO 7.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
286Luke RAISTRICK SCaling Dam
512Oliver BRADLEY-BAKER West Kirby Warriors
719Emma LABOURNE North Lincs
875Luke PATRICK Pitsford
BIC TECHNO 7.8 - 4 ENTRIES

OPTIMIST Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
1797Nicholas CHARLTON Yorkshire Dales Sailing Club
5391Ben SETTLE Beaver Sailing Club
5403Abigail BROWN Staunton Harold Sailing Club
5526Eve WILKINSON-BELL SCaling Dam Sailing Club
5722Cora KENMUIR-HOGG Staunton Harold Sailing Club
5760Tom SMITH Notts County SC
5766Alex MCCORMACK SCaling Dam Sailing Club
5995Andrew KILBURN Notts County Sailing Club
OPTIMIST - 8 ENTRIES

TOPPER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
12421Vanessa KENNEDY Yeadon Sailing Club
14961Robin MCALLISTER Hollowell
28478Georgie MCKENZIE Ripon
31402Cordelia GARDINER Banbury Sailing Club
31608Faye Rebecca WRIGHT Drsc
34024Robin JONES Hykeham SC
34787Simon WEATHERSPOON Derwent Reservoir Sailing Club
35947Christopher SPEDDINGS Pennine Sailing Club
36644Harvey MARTIN Ogston Sailing Club
37170Joseph TROTTER Drsc
41168Tom JEFFERY Lrysa
41914Callum ESCRITT Yorkshire Dales SC
41983Guy BRACEY Carsington
42001Ryan TUTTON Yorkshire Dales Sailing Club
42115Ellie SMITH Welton
42307Zak MORTON Rutland Sailing Club
43712Oliver BLACKBURN Pennine Sailing Club
44131Tom BULL Cransley Sailing Club
44416Sophie OTTER Hollowell Sailing Club
44999Kieran GRAHAM South Shields SC
45022Thomas CLAYTON SCaling Dam Sailing Club
45197Joe HENDERSON Derwent Reservoir Sailing Club
45471Ian Terence WRIGHT Derwent Reservoir Sailing Club
45490William TARN-CHAPMAN Newbiggin By The Sea Sailing Club
45708Ellie BROWN North Lincolnshire & Humberside Sailing Club
45747Ben JENNINGS Rutland Sailing Club
45765James MCKENZIE Ripon
46019Luke BERRY Rutland Sailing Club
46180Toby WOODINGS Carsington
46215Christopher TOWERS Yorkshire Dales
46222Marcus TRESSLER Middle Nene Sailing Club
46308Phoebe CONNELLAN Middle Nene Sailing Club Thrapston
46388Rebecca TENNEY Pennine Siling Club
46512Lawrence CLABBURN Rutland
46577Hector GARDINER Banbury Sailing Club
46875Luke COWLING Yeadon/yorkshire Dales
TBCEdward CONNELLAN Middle Nene Sailing Club Thrapston
TOPPER - 37 ENTRIES

If your name is not on this list, you have not completed all the stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • RYA Junior Squads